ORAC

logo_orac_pl_bgDo kategorii dekoracji sufitowych Orac Decor należą gzymsy, rozety, kopuły, panele sufitowe oraz profile wielofunkcyjne. Dekoracje sufitowe, w szczególności gzymsy, mogą występować w wersji elastycznej Flex. Oznacza to, że możliwe jest ich wygięcie na określonym odcinku długości z zastosowaniem do zakrzywionych powierzchni.

GZYMSY

Gzymsy klasyczne (fasety) najczęściej spotykane są w kombinacji z profilami panelowymi oraz listwami przypodłogowymi jako wykończenie wnętrz w stylu vintage lub country. Również klasyczne wnętrza nawiązujące do Ludwika XV, epoki wiktoriańskiej lub włoskiego renesansu nie obędą się bez pięknych wykończeń tworzących wyjątkową atmosferę. Gzymsy o prostej formie idealnie nadają się do wnętrz o bardziej nowoczesnym, oryginalnym charakterze.

 

 

profile-wielofunkcyjne_lProfile wielofunkcyjne Orac Decor® to elementy wszechstronnego zastosowania. Jeden i ten sam element może być przeznaczony jako sztukateria ścienna, listwa przypodłogowa, profil, czy gzyms. Są proste i szybkie w montażu.
Przy odrobinie pomysłowości można nawet ich użyć do stworzenia zdumiewająco pięknej boazerii – nowoczesnej, prostej i eleganckiej.

 

 

 

rozety_lRozety, ze wzorem lub bez wzoru kwiatowego, ożywią Państwa sufit. Tego typu element dekoracyjny przełamuje duże przestrzenie sufitowe.
Można puścić wodze fantazji, ponieważ rozety sprawdzą się doskonale zarówno na suficie, jak też na ścianach. Tworzenie powtarzalnego wzoru z określonej liczby elementów wraz z odpowiednim oświetleniem nada pomieszczeniom nowoczesnego charakteru.

 

 

 

kopuly_lKopuły sufitowe zostały zaprojektowane by sprostać najbardziej wysublimowanym potrzebom. Świetnie wpisują się w klimat pomieszczeń o wyszukanej estetyce. Kopuły posiadają gładkie wykończenie rantów, które pozwala na idealnie prostą, gładką instalację. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów możliwe jest zastosowanie ich do zamontowania żyrandoli i innego rodzaju oświetlenia.

 

 

 

panele-sufitowe_lDuże powierzchnie wymagają wyrazistego wykończenia. Panele sufitowe Orac Decor® są doskonałym rozwiązaniem do tworzenia rytmu i nadawania sufitom i ścianom czegoś „imponującego”.
Idealne jeśli poszukujesz doskonałych rezultatów.

 

 

 

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁĄ OFERTĄ PRODUCENTA