SADOLIN

sadolin-logo2

 

 

Sadolin Base

Sadolin Base

Sadolin Base impregnat techniczny to nowoczesny impregnat przeznaczony do ochrony surowego oraz zabezpieczenia zniszczonego drewna przed szkodliwym działaniem sinizny, grzybów pleśniowych i owadów.

 

Przeznaczenie:
Polecany do wszystkich powierzchni drewnianych wykonanych zarówno z drewna gładkiego jak i szorstkiego. / Polecany jako warstwa gruntująca pod impregnaty dekoracyjne, lakiery, lakierobejce oraz emalie ogólnego stosowania. / Produkt biobójczy – należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.
Sadolin Lakierobejca Odporna

Sadolin Lakierobejca OdpornaSadolin Lakierobejca odporna na trudne warunki atmosferyczne została specjalnie opracowana z myślą o zewnętrznych powierzchniach drewnianych z drewna heblowanego.

 

Przeznaczenie:

 

Ochrona i dekoracja fasad budynków i domków drewnianych, okien, drzwi, mebli ogrodowych, płotów itp.
Sadolin Extra

Sadolin ExtraSadolin Extra lakierobejca dekoracyjno-ochronna to nowoczesna lakierobejca

ochronno-dekoracyjna przeznaczona do zabezpieczania drewna na zewnątrz.

Przeznaczenie:

 

Ochrona i dekoracja fasad budynków i domków drewnianych, okien, drzwi, mebli ogrodowych, płotów itp. / Ochrona i dekoracja zewnętrznych powierzchni drewnianych z drewna gładkiego, heblowanego.
Sadolin Lakierobejca Ekskluzywna

Sadolin Lakierobejca EkskluzywnaSadolin Lakierobejca Ekskluzywna na zewnątrz i do wnętrz jest najwyższej jakości środkiem do ochrony i dekoracji drewna opracowanym z myślą o powierzchniach drewnianych, wymagających idealnego wykończenia.

 

Przeznaczenie:

 

Polecana do dekoracyjnego malowania okien, mebli, balustrad, boazerii oraz innych wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni z drewna gładkiego, heblowanego.
Sadolin Classic HP

Sadolin Classic HPSadolin Classic HP impregnat powłokotwórczy to nowoczesny, głęboko penetrujący impregnat, przeznaczony do stosowania na zewnątrz, do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna niemającego bezpośredniego kontaktu z glebą lub wodą powierzchniową.

 

Przeznaczenie:

 

Ochrona i dekoracja płotów, altanek, domków drewnianych oraz innych zewnętrznych z drewna gładkiego, heblowanego oraz szorstkiego. / Produkt biobójczy – należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.