SIKKENS

 

196

Marka Sikkens od momentu swojego powstania, przeszło 200 lat temu, ciągle ma jeden i ten sam cel: dostarczać swoim klientom produkty najwyższej jakości, które przekładają się na wysoką wydajności i wspaniałe wyniki.

Chcemy się upewnić, że nasi klienci po zastosowaniu produktów marki Sikkens uzyskają najlepsze rezultaty. Współpraca z użytkownikami naszych produktów jest kluczem do naszego sukcesu – od planowania i przygotowywania, aż do gotowego produktu. Dlaczego? Po prostu doskonałość jest naszą pasją.

Marka Sikkens należy do AkzoNobel, światowej firmy w produkcji farb i powłok, która jest także głównym dostawcą specjalistycznych chemikaliów. AkzoNobel dostarcza innowacyjne produkty dla przemysłu i prywatnych klientów. AkzoNobel, z siedzibą w Amsterdamie, znajduje się na liście 500 największych firm świata Global Fortune i jest liderem zrównoważonego rozwoju. Posiada oddziały w ponad 80 krajach, zatrudnia ponad 50.000 osób. We wszystkich działania promuję dewizę Tomorrow’s Answer Today“ ™ .